Smutek, żal, poczucie całkowitej bezsilności, to emocje, które towarzyszą Ci teraz każdego dnia.


Niepłodność Cię zaskoczyła. Sprawiła, że czujesz się wybrakowana i niepełnowartościowa. Zabrała Ci wszystkie marzenia o rodzinie, byciu mamą, byciu po prostu szczęśliwą...

Kiedy podejmowałaś decyzję o staraniach byłaś pełna radości, że w końcu spełni się Twoje największe marzenie - będę Mamą. Z każdym kolejnym miesiącem Twoja radość malała a na jej miejsce zaczęła pojawiać się niepewność i smutek. Dzisiaj już nie wierzysz, że kiedyś zobaczysz upragnione dwie kreski na teście ciążowym. Tyle badań, lekarzy, suplementów, tyle starań bez oczekiwanego rezultatu. Do tej pory wszystko w życiu udawało Ci się osiągnąć, tylko ten jeden CEL wymyka się z pod Twojej kontroli - co jeszcze bardziej Cię frustruje..

Nie masz już siły, straciłaś nadzieję, jesteś w tym sama z ogromnym poczuciem winy...

Moja Kochana, wiem co czujesz. Przechodziłam przez to wszystko podczas swoich dziesięcioletnich starań o dziecko. Los doświadczył mnie mocno zabierając mi po drodze czwórkę moich dzieci i małżeństwo, które nie przetrwało tych wszystkich emocji i trudnych chwil... Jednak, nigdy się nie poddałam... Mając 39 lat urodziłam Marysię i dlatego wiem, że wszystko jest możliwe. Musisz tylko zadbać o siebie, swoje emocje i przywrócić równowagę w swoim ciele.

Nazywam się Agnieszka Grobelna i prowadzę Centrum Wspierania Płodności. Pomagam kobietom stworzyć optymalne warunki do poczęcia i zwiększyć ich szansę na ciążę.

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc...


KURS ON-LINE

Kurs jest przygotowany zgodnie z kobiecym cyklem i trwa 28 dni. Każdego dnia będzie dla Ciebie dostępna lekcja w formie nagrania wideo oraz potrzebne materiały do pobrania. Właściwy kurs zaczyna się w dniu miesiączki.

Przejdę razem z Tobą cały cykl, krok po kroku, opowiadając Ci o nim i o wszystkich aspektach, które w danym momencie są ważne do poczęcia czyli o emocjach, zmianach zachodzących w ciele, odżywianiu i suplementacji

Dostęp do kursu otrzymujesz na 1 rok.

---------------------------

790 zł

PayPo - odroczona płatność o 30 dni

Zapłać przez PayPoZapłać tradycyjnie

PROWADZENIE INDYWIDUALNE

Prowadzenie indywidualne, to program w którym prowadzę Cię krok po kroku przez Twój cały proces zmiany.

Zaczynamy od prawidłowej diagnostyki, która jest niezbędna do określenia, jaki jest stan Twojego organizmu. Kolejnym krokiem jest oczyszczanie zgodne z kobiecym cyklem. Dzięki niemu oczyszczamy wątrobę i przygotowujemy macicę do implantacji. Dzięki mojej pomocy uczysz się prawidłowego odżywiania i suplementacji.

Ważnym aspektem jest nasza wspólna praca na kwantowej sesji uwalniającej, podczas której uwalniamy lęki i blokady wewnętrzne z poziomu emocji. Ten pakiet, to najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązanie dla Ciebie, ponieważ holistycznie przygotowuje Cię do poczęcia.

Dostęp do kursu otrzymujesz na 1 rok.

---------------------------

1450 zł

PayPo - odroczona płatność o 30 dni

Zapłać przez PayPoZapłać tradycyjnie

KUPUJ DZISIAJ, ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

PayPo to innowacyjna forma płatności, polegająca na odroczeniu zapłaty dla kupującego o 30 dni bez dodatkowych kosztów. 30 dni, to także czas, w którym możesz podjąć decyzję o rozłożeniu płatności na 6 wygodnych dla Ciebie rat bez dodatkowych weryfikacji. Wybierając płatność przez Przelewy24 zyskasz możliwość 30 dniowej odroczonej płatności.
Intuicyjna i szybka płatność, przypomnienia o płatności za pomocą e-mail i sms.
Jakie mam dla Ciebie rozwiązanie?

Co jest dla Ciebie teraz najtrudniejsze:

Nie umiem poradzić sobie z emocjami

Niepłodność, to choroba inna niż wszystkie, ponieważ dotyka naszej tożsamości i najgłębszych wartości tj. rodzina czy poczucie bezpieczeństwa. Dlatego wzbudza w nas skrajne emocje od żalu przez złość aż do smutku. Najgorsza jest ich cykliczność i brak możliwości pełnego uwolnienia, ponieważ pojawiają się one z każdym nieudanym cyklem. Kiedy zbliżasz się do owulacji jesteś pełna nadziei, inicjujesz zbliżenia... Już na tym etapie pojawia się u Ciebie napięcie czy partner da radę, czy stanie na wysokości zadania. Jeżeli dojdzie do zbliżenia odczuwasz chwilową ulgę i lekką ekscytację, że może coś się wydarzyło. Ten stan nie trwa jednak długo. Z każdym kolejnym dniem znowu napinasz się, kontrolując ciało i wyczekując sygnałów, które mogłyby świadczyć o tym, że jesteś w ciąży. Kiedy pojawia się krew, rozpadasz się po raz kolejny na miliony kawałków. I tak z miesiąca na miesiąc tracisz siebie i chęć do życia.

Podczas kursu pomogę Ci wyciszyć te wszystkie emocje. Każda lekcja jest tak przygotowana, abyś zrozumiała, po co pojawiają się te emocje i je zaakceptowała. Podstawą naszej płodności jest nasz kobiecy cykl. Kiedy go poznasz i zrozumiesz zyskasz spokój i zgodę na kolejne starania.

Ciągle myślę i szukam przyczyny mojej niepłodności

Twoja głowa jest ciężka i przepełniona dręczącymi myślami. Nie potrafisz sobie z tym poradzić. Masz problemy ze snem i skupieniem się w ciągu dnia na pracy. Ciągle odczuwasz niepokój, że może jest coś, czego lekarz nie odkrył. Przeszukujesz internet, odwiedzasz liczne fora i grupy związane z niepłodnością. Rozpaczliwie szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytanie DLACZEGO? To ciągłe skupienie się na BRAKU, tak naprawdę oddala Cię od wymarzonego celu.

Straciłam już nadzieję

Na początku swoich starań jesteś ufna i wierzysz, że lada moment pojawi się maleństwo. Kiedy z miesiąca na miesiąc ten moment nie następuje, tracisz wiarę. Wiara i ufność jest tak samo ważna, jak prawidłowe odżywianie i suplementacja. Powiem nawet więcej, jest niezbędna! Kiedy wierzysz, że wszystko w Twoim życiu wydarza się PO COŚ i ma głębszy sens, nawet te trudne sytuacje , to o wiele łatwiej znosisz niepowodzenia. Nie traktujesz ich jako porażkę, lecz wskazówkę, że jeszcze coś wymaga Twojej uwagi.

Co zawiera kurs?

Z czego składa się kurs i jaka wiedza jest w nim zawarta?

1Moduł I - Przygotowania

Ponieważ kurs możesz pobrać na różnym etapie swojego cyklu, dlatego poprzedzony on jest fazą przygotowań. W tym czasie wrócisz pamięcią do swojej pierwszej miesiączki oraz dowiesz się, jakie badania powinnaś koniecznie wykonać starając się o dziecko.

2Moduł II - Miesiączka

To pierwszy moduł, który trwa 5 dni. Dowiesz się w nim min. dlaczego miesiączka jest taka ważna, jak się odżywiać podczas krwawienia i czy istnieje związek między naszym cyklem a fazami księżyca. Dostaniesz też gotowe rozwiązania na typowe nieprawidłowości występujące podczas miesiączki tj. bolesne, skąpe obfite, ze skrzepami miesiączki

3III Moduł - I Faza Cyklu

Kolejny moduł to pierwsza faza cyklu, który trwa 7 dni. W tych dniach pokażę Ci dlaczego jest to najlepszy dla Ciebie czas na działanie, realizowanie swoich celów i projektów. Wypełniając specjalnie przygotowany TEST dowiesz się, czym jest męska energia i dlaczego emanujesz nią właśnie w tej fazie cyklu. Dowiesz się jaki wysiłek fizyczny powinnaś stosować, aby nie doprowadzać do nierównowagi hormonalnej. Pokażę Ci jak utrzymać swoje jajeczka w najlepszej kondycji. Nauczysz się wykorzystywać energię tej fazy w sposób prawidłowy czyli taki, który będzie sprzyjał poczęciu

4IV Moduł - Owulacja

Kolejny moduł, to owulacja, który trwa 3 dni. To ważny czas dla kobiety. Czas w którym może począć się nowe życie. Odpowiemy sobie na bardzo ważne pytanie, jak świadomie zapraszać na świat dziecko. Wspólne lekcje z mężem pozwolą Wam wrócić do waszej relacji na nowo, odzyskać jej blask i namiętność

5V Moduł - II Faza Cyklu

Kolejny moduł, to druga faza cyklu, która trwa 12 dni. Doświadczając swojego cyklu razem ze mną, przez te wszystkie dni w końcu zrozumiesz swoje wahania nastrojów, wilczy pęd do słodyczy czy godzinne rozważania w sklepie na temat, jaki kolor sukienki byłby dla mnie najlepszy... Nauczysz się wspierać tą fazę cyklu, tak, aby uniknąć wszystkich nieprzyjemnych objawów z nią związanych. W końcu zrozumiesz, po co masz swój cykl i jak możesz z niego czerpać siłę i inspirację. Pokażę Ci również wszystkie aspekty, które są ważne, żebyś mogła przyjąć swoje nowo poczęte dziecko do swojej macicy

6Zamknięta grupa na FB - 90 dni do płodności

Nasza grupa, to bezpieczna, wspierająca przestrzeń dla każdej z nas. Tutaj dzielimy się sukcesami i wspieramy w trudnym czasie starań. Spotykamy się raz w tygodniu w środy o 19:00 i pracujemy nad rozwojem swojej płodności. Wiele kobiet dziękuje mi za tą grupę ponieważ w końcu czują się zrozumiane i wysłuchane. Ty też możesz z niej czerpać !

OPINIE

Zobacz, co mówią kobiety, którym już pomogłam:

 • Pani Agnieszko, ma Pani ogromną wiedzę i jest Pani piękną cudowną kobietą i tyle dobrego robi Pani dla kobiet. Dziękuję. Tak wielu lekarzy nie dało mi tak wiele wiedzy, co Pani w kursie. Kochana!
 • Chciałam napisać kilka słów o kursie "28 dni do płodności". Każdy, kogo pytałam, polecał mi ten kurs. Cena wydawała mi się z początku trochę wysoka, ale jak sobie podliczylam, ile bym wydała na psychoterapię (nie radzę sobie ze stresem), na dietetyczkę, suplementy, to stwierdziłam, że i tak jego zakup mi się opłaca, zwłaszcza, że trafiłam akurat na promocję. ? Zaczęłam dzień po dniu przechodzić ten kurs, ale niektóre zadania mnie przerastały, wymagały ode mnie zbyt wiele uwagi i poświęconego czasu, dlatego nie wykonałam ich zbyt dokładnie. Miałam kurs przejść jeszcze raz w kolejnym cyklu już tak sumiennie, ale okazuje się, że chyba nie ma takiej potrzeby. ? Gdy pani Agnieszka na transmisjach live przytaczała przykłady kobiet, które po jednym spotkaniu z nią, po jednej rozmowie, wprowadziły zmiany i od razu zaszły w ciążę, to zwyczajnie nie wierzyłam. Myślałam, że te sukcesy są sporadyczne i celowo o nich opowiada, by nakłonić inne dziewczyny do konsultacji u niej. Ale kurde, to chyba działa naprawdę! Akurat u mnie najwięcej zmienił jeden webinar, ten dotyczący relacji z innymi osobami. Zdiagnozowałam swoje relacje, wiedziałam, co powinnam zmienić, ale nie wiedziałam, w jaki sposób to zrobić, dlatego jeszcze tego samego dnia zamówiłam kurs. ? Co dziwne, tego samego dnia dostałam plamien (pierwszy raz w życiu), a dwa dni później (przedwcześnie) rozpoczęłam nowy szczęśliwy cykl. ?
 • W momencie kiedy straciłam nadzieję i się poddałam, trafiłam na panią Agnieszkę. Przypadek ? Nie sądzę. Pani Agnieszka widać, że ma podejście do ludzi i potrafi przekazać wiedzę. Tyle pozytywnej energii co na dzisiejszym webinarze już dawno nie czułam
 • Dla mnie nowe doświadczenie, nowe, inne spojrzenie na temat, który męczy nas wszystkie. Nigdy bym nie pomyślała w ten sposób, ale teraz na pewno wypróbuję nowe techniki. Polecam webinar, trwa 3 godziny, zróbcie kawę, herbatę, bo nie będziecie się mogły oderwać od komputera
 • Webinar na temat owulacji był dla mnie tak wielkim doświadczeniem, że nie ukrywam w paru momentach miałam szklane oczy bo czułam jakbyś mówiła właśnie o mnie. Agnieszko to było najlepsze co mnie dzisiaj spotkało
 • Całkiem inne spojrzenie na kobiece sprawy, w końcu takie jak należy, kobieta kobiecie. Do tej pory u żadnego lekarza tyle się nie dowiedziałam, ile na jednym webinarze u Pani Agnieszki. Zmienia podejście, otwiera oczy i przede wszystkim przywraca nadzieję. Szczerze polecam.
 • Alicja
  Gorąco polecam. W klinice leczenia nieplodnosci w Poznaniu gdzie spędzałam mnóstwo czasu również polecalam kobietom w podobnej, trudnej sytuacji! Agnieszka to cudowna osoba! Chodziłam do różnych lekarzy, ciagle darzyłam do możliwości zostania mama i zapomniałam, ze liczy się nie tylko cel ale i droga. Agnieszka przypomniała mi, ze to ja jestem najważniejsza. Swoim podejściem i rozmowa potrafi jak nikt zająć się kobieta!
  Alicja
 • Monika
  Najwspanialsze miejsce we Wrocławiu jakie znam zajmujące się tematyką płodności. Agnieszka Grobelna to ciepła i życzliwa osoba z ogromną empatią, wiedzą i doświadczeniem. Pomogła wielu kobietom i parom. Polecam każdemu kto się zmaga z tematem płodności, kobiecości, przemian. Wiele kobiet zaszło w ciążę w sytuacjach tzw. "Beznadziejnych" po in vitro , inseminacji bez żadnych nadzieji. A dzięki Agnieszce dziś cieszą się macierzyństwem:) Polecam z całego serca Centrum Agnieszki !
  Monika
 • "Efektem pracy z Agą są dwa obecnie śpiące brzdące. Wtedy gdy wszystko wydawało mi się strasznie trudne, złe i niemożliwe mogłam liczyć na jej wsparcie. Praca nad moimi słabościami, plus odpowiednia suplementacja zdziałały cuda. Poza tym Aga od początku wiedziała, że będę miała bliźnięta - wcześniej niż ktokolwiek inny. Polecam wszystkim, którzy bardzo chcą mieć dzieci i nie mogą słuchać tekstów w stylu "przestań o tym myśleć to się uda".

 • Moje spotkanie z Agnieszka było niesamowite! Agnieszka to kobieta pełna pasji i zaangażowania w to co robi. Agnieszka jest mądrą, empatyczną i niezwykle ciepłą osobą, która chce pomóc każdemu w jego problemie. Wysłucha, doradzi i zaproponuje odpowiednie kroki. Uczestniczyłam w warsztatach w ramach Ery Nowych Kobiet - Wrocław by Joanna Przetakiewicz, gdzie pokazałaś nam dokładnie jak czerpać radość z kobiecego cyklu, jaki ma on wpływ na nasze codziennie życie i jak ważne jest dokładnie wsłuchać się w nasz organizm.Agnieszka ma ogromną wiedzę na temat kobiecego cyklu i nie tylko!! Polecam serdecznie i jeszcze raz dziękuje za wszystko.
  Karolina
 • Agnieszka jest cudowną kobietą,a także profesjonalistką w swoim fachu. Uczestniczyłam w Jej warsztatach, z których wyszłam z dużym bagażem wiedzy na temat kobiecego cyklu. Jeszcze raz ogromnie Ci Agnieszko dziękuję! Serdecznie polecam!
  Anna
 • Agnieszka Grobelna pokazała mi zupełnie nowe spojrzenie na kobiecy cykl. Cudowna, ciepła Kobieta skoncentrowana na potrzebach pacjentek. Nietuzinkowe ale racjonalne rozwiązania spowodowały, ze mając 40 lat zaakceptowałam i pokochałam siebie. To niezwykłe. Dziękuję. 
  Kamilla

Jak to działa?

DLA KOGO JEST KURS?

Z kursu może skorzystać każda kobieta, która :

Nazywam się Agnieszka Grobelna i pomagam kobietom stworzyć optymalne warunki do poczęcia oraz wspieram je na drodze do macierzyństwa.

Jestem fizjoterapeutką i coachem oraz prowadzę Centrum Wspierania Płodności

Moja droga do macierzyństwa była długa i trudna. Pierwsza ciąża była dla nas wielką radością. Pojawiła się szybko, a jej strata zaskoczyła nas wszystkich. Od lekarzy usłyszałam wtedy, że to się statystycznie zdarza. Kolejna ciąża była już przepełniona lękiem, że zaraz coś niedobrego się wydarzy. I tym razem się nie udało. Niestety, kolejna strata i kolejna rozpacz na długo nie pozwoliły mi stanąć na nogi. Czułam się bezsilna i samotna. Brakowało mi kogoś, kto mnie zrozumie, wesprze, doradzi, co jeszcze można zrobić.

W tym moim smutku, nigdy się nie poddałam i mimo kolejnych dwóch strat dążyłam uparcie do swojego największego marzenia, bycia mamą. Kiedy mając 39 lat urodziłam Marysię, byłam przeszczęśliwa i pełna energii do działania. To wtedy powstała we mnie myśl, że będę wspierać takie kobiety jak ja i pomagać im w drodze do macierzyństwa. Tak powstało Centrum Wspierania Płodności i grupa Nigdy się nie poddawaj dla kobiet, które długo starają się o dziecko. Jestem fizjoterapeutą i coachem. Stworzyłam program 90 dni do płodności w którym kompleksowo wspieram kobiety dotknięte niepłodnością. Pomagam im uwolnić się od stresu, prawidłowo się odżywiać i odzyskać wiarę do dalszych starań. Dzięki mojej pracy wiele par doczekało się dziecka, chociaż lekarze nie dawali im na to żadnych szans.

28 DNI DO PŁODNOŚCI – czyli wszystko o kobiecym cyklu

Kurs został przygotowany na bazie kobiecego cyklu, ponieważ, to on stanowi podstawę naszej płodności. Przechodząc w kursie razem ze mną poszczególne jego etapy, zrozumiesz jego istotę i sens. Pozwoli Ci to przestać z nim walczyć i zaakceptować go na głębszym poziomie. Dzięki temu otworzysz się na swoją kobiecość i z większą lekkością będziesz mogła skupić się na zapraszaniu swojego dziecka na świat.

Zatrzymaj się na chwilę!!! Poczuj, te wszystkie emocje.

 • innym się udaje a mi nie
 • moje ciało mnie zawodzi
 • już chyba nie dam rady
 • nie mam już siły i nadziei
 • wszystko wymyka się z pod mojej kontroli
 • Rozumiem te wszystkie Twoje emocje i pragnę zmiany dla Ciebie. Wiem, że możesz poczuć się lepiej. Musisz w to uwierzyć, że nie wszystko stracone. Kurs jest świetnym narzędziem do tego, aby zacząć pracować nad swoją płodnością. Wszystko zależy od Ciebie, jaką decyzję podejmiesz...

Co zyskasz dzięki kursowi?

Co może się stać, jeśli nie zadbasz świadomie o swoją płodność i zostaniesz z tym sama?

Kochana, być może myślisz, że ta cała wiedza nie jest Ci do końca potrzebna. Bo jakoś sobie do tej pory radziłaś bez niej. No i może dalej jakoś pójdzie. No właśnie! Czy na pewno chcesz, aby to wszystko odbywało się jakoś?

Psychologowie nieudane próby poczęcia porównują z emocjami jakie towarzyszą człowiekowi podczas straty bliskiej osoby. Z badań naukowych wynika, że kobieta po 2 latach nieudanych starań, jest bardzo narażona na depresję. Jak widzisz niepłodność, to choroba trudna, wymagająca od nas świadomego zadbania o siebie.

W moim gabinecie najczęściej pojawiają się kobiety, które właśnie myślały, że jakoś dadzą radę. Przychodzą, kiedy już są na skraju wyczerpania. Praca z nimi jest trudna i długa, bo muszę najpierw przywrócić im chęć do życia a dopiero później możemy się skupić na zapraszaniu ich dziecka na świat. To wydłuża starania i jest bardzo trudne.

Do tej pory zrobiłaś już tak wiele i nie przyniosło to dla Ciebie oczekiwanego rezultatu. Może więc warto zrobić, coś inaczej niż dotychczas, spojrzeć na swoją płodność z innej perspektywy, po to, żeby dostać inny, wymarzony rezultat.

Wiele kobiet pracując ze mną odzyskało siły do dalszych starań, wiele, naprawdę wiele doczekało się maleństwa. Dlatego, tak bardzo zależy mi, aby Ci pomóc. Żebyś i Ty mogła znaleźć się w tym gronie.

Ten kurs, to podstawowa wiedza dla każdej kobiety, która stara się o dziecko. Mam w sobie takie przekonanie, że gdybym ja miała taką wiedzę i takie wsparcie podczas moich starań, Marysia na pewno pojawiłaby się wcześniej... Nie zostawaj z tym sama... To nie przypadek, że znalazłaś się na tej stronie :)

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ

Podejdź świadomie do swojej płodności