SPÓJRZ NA PŁODNOŚĆ Z INNEJ STRONY

Jesteś płodna

To pierwsze szkolenie na rynku, podczas którego:


 • przede wszystkim, dowiesz się, czym jest kobiecy cykl i dlaczego stanowi on podstawę naszej płodności
 • sprawdzisz, czy wykonałaś wszystkie badania, które są wymagane do przeprowadzenia pełnej diagnostyki
 • omówimy krok po kroku, jak powinnaś się odżywiać w poszczególnych fazach cyklu, aby wzmocnić swoją komórkę jajową i chronić ją przed szkodliwymi czynnikami
 • dowiesz się jaka suplementacja wspiera Twoją płodność - rozpracujemy każdą witaminę
 • zrozumiesz, dlaczego wysiłek fizyczny jest dla Ciebie taki ważny i nauczysz się go odpowiednio dobierać w zależności od fazy swojego cyklu
 • zajmiemy się również stresem, który jest wrogiem numer 1 dla Twojej płodności
 • poczujesz, że emocje, to ważna rzecz !!! Przyjrzysz się swoim lękom, konfliktom wewnętrznym oraz przekonaniom, które mogą skutecznie oddalać Cię od macierzyństwa
 • przekonasz się, że Twoja relacja z mamą, tatą czy partnerem może wpływać na Twoje starania
 • wreszcie doświadczysz głębokiego odprężenia podczas prowadzonej przeze mnie na żywo relaksacji

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

79 zł

32 zł

miesięczna subskrybcja

*************************************

> co 2 tygodnie nowy materiał

> możesz zrezygnować w każdej chwili

> wiedza i sprawdzone rozwiązania

SUBSKRYBUJ
Warto nad tym popracować.

Dlaczego droga do macierzyństwa, tak bardzo się wydłuża:

nigdy

Brak pełnej diagnostyki

Bardzo często w moim gabinecie pojawiają się kobiety, które nie mają przeprowadzonej pełnej diagnostyki. Szczególną uwagę należy zwrócić na wykonanie badań w kierunku trombofili wrodzonej oraz insulinooporności, ponieważ one często wpływają na niepowodzenia.

Podczas szkolenia otrzymasz gotowy zestaw badań jakie powinnaś wykonać starając się o dziecko oraz w przypadku doświadczenia poronienia.

nigdy

Leczenie ciała z pominięciem emocji

Niestety polski schemat leczenia niepłodności skupia się w większości na leczeniu ciała w sposób farmakologiczny, rzadko kiedy lekarze widzą potrzebę jednoczesnej pracy z emocjami. Nie możemy jednak pominą faktu, że człowiek, to nie tylko ciało lecz również ogrom różnych emocji, które bezpośrednio wpływają na nasze ciało i samopoczucie.

Na szkoleniu przyjrzysz się swoim emocjom związanym ze staraniami oraz przyszłym macierzyństwem. Odkryjesz swoje lęki i ewentualne blokady utrudniające poczęcie.

nigdy

Brak podstawowej wiedzy na temat kobiecego cyklu

Pracując z kobietami nad ich płodnością obserwuję, że mają one bardzo niską świadomość siebie i swojego kobiecego cyklu. Często kobiety nie akceptują swojej miesiączki a przecież, to dzięki niej może począć się dziecko. Ta niezgoda na NATURĘ sprawia, że ciało kobiety zamyka się, jest pełne napięć a taki stan permanentnego stresu niestety nie sprzyja poczęciu.

Ten czas spędzony na szkoleniu, zmieni Twoje podejście do swojego ciała. W końcu zrozumiesz, że rozmnażanie jest podstawową funkcją życiową człowieka i nie musisz jej ciągle kontrolować. Akceptacja jest kluczem do SUKCESU - do POCZĘCIA

Jaką wiedzę znajdziesz na Płodnej Platformie:

1MODUŁ - CIAŁO
2MODUŁ - EMOCJE
3MODUŁ - RELAKS
Stres - wróg numer 1 Twoich hormonów.

Przedłużające się starania związane są z ogromnym stresem, który bezpośrednio wpływa na ciało. Pod wpływem takich substancji jak adrenalina i kortyzol, nasze ciało przyjmuje postawę :walki" lub "ucieczki" a w takiej sytuacji procesy rozrodcze zostają wstrzymane, aż ciało wróci do równowagi.

Jak minimalizować stres? Odpuścić ciągłą kontrolę? Tym zajmiemy się drugiego dnia naszego szkolenia.

Emocjonalna antykoncepcja czyli nasze lęki i konflikty wewnętrzne.

Jeżeli się czegoś boisz, to starasz się tego unikać. Prawda? Taki jest mechanizm. Nasze lęki, które są często nam nieuświadomione mogą skutecznie blokować poczęcie, dlatego warto je odkrywać i oswajać.

Na szkoleniu poznasz swoje ograniczenia i spróbujesz je uwolnić.

Relacje z innymi i ich wpływ na Twoją płodność.

Czy moja mama nauczyła mnie, co to znaczy być kobietą, tworzyć ognisko domowe czy kochać siebie? Czy mój tata nauczył mnie siły, dążenia do celu, odwagi i sprawiał, że czułam się mądra i wyjątkowa? Czy relacja z moim mężem, to kontrakt biznesowy, którego celem jest DZIECKO?

Dużo pytań? Pewnie nigdy się nad tym nie zastanawiałaś a tym bardziej nie myślałaś, że relacje z innymi mogą mieć wpływ na Twoje starania.

Kobieca i męska energia czyli jak ważna jest równowaga.

Męska energia, to siła, działanie i kontrola, kobieca energia, to delikatność, bycie i tworzenie. Dzisiejsze kobiety weszły w męski świat działania i rywalizacji, co niestety bardzo często sprawia, że ich zdolność do poczęcia i przyjęcia dziecka do swojego ciała maleje.

Na szkoleniu wykonasz test, który pomoże Ci określić, w której energii jesteś najczęściej.

Relaksacja, niezwykła moc umysłu.

Ufff... było bardzo intensywnie !!! Teraz czas na odpoczynek. Relaksacja, którą wykonam na zakończenie szkolenia ukoi Twoje ciało i umysł. Wyjdziesz z naszego spotkania SPOKOJNA i pełna WIARY w to, że będziesz MAMĄ :)

4MODUŁ - WYZWANIA
OPINIE

Zobacz, co mówią kobiety, którym już pomogłam:

 • Pani Agnieszko, ma Pani ogromną wiedzę i jest Pani piękną cudowną kobietą i tyle dobrego robi Pani dla kobiet. Dziękuję. Tak wielu lekarzy nie dało mi tak wiele wiedzy, co Pani w kursie. Kochana!
 • Chciałam napisać kilka słów o kursie "28 dni do płodności". Każdy, kogo pytałam, polecał mi ten kurs. Cena wydawała mi się z początku trochę wysoka, ale jak sobie podliczylam, ile bym wydała na psychoterapię (nie radzę sobie ze stresem), na dietetyczkę, suplementy, to stwierdziłam, że i tak jego zakup mi się opłaca, zwłaszcza, że trafiłam akurat na promocję. ? Zaczęłam dzień po dniu przechodzić ten kurs, ale niektóre zadania mnie przerastały, wymagały ode mnie zbyt wiele uwagi i poświęconego czasu, dlatego nie wykonałam ich zbyt dokładnie. Miałam kurs przejść jeszcze raz w kolejnym cyklu już tak sumiennie, ale okazuje się, że chyba nie ma takiej potrzeby. ? Gdy pani Agnieszka na transmisjach live przytaczała przykłady kobiet, które po jednym spotkaniu z nią, po jednej rozmowie, wprowadziły zmiany i od razu zaszły w ciążę, to zwyczajnie nie wierzyłam. Myślałam, że te sukcesy są sporadyczne i celowo o nich opowiada, by nakłonić inne dziewczyny do konsultacji u niej. Ale kurde, to chyba działa naprawdę! Akurat u mnie najwięcej zmienił jeden webinar, ten dotyczący relacji z innymi osobami. Zdiagnozowałam swoje relacje, wiedziałam, co powinnam zmienić, ale nie wiedziałam, w jaki sposób to zrobić, dlatego jeszcze tego samego dnia zamówiłam kurs. ? Co dziwne, tego samego dnia dostałam plamien (pierwszy raz w życiu), a dwa dni później (przedwcześnie) rozpoczęłam nowy szczęśliwy cykl. ?
 • W momencie kiedy straciłam nadzieję i się poddałam, trafiłam na panią Agnieszkę. Przypadek ? Nie sądzę. Pani Agnieszka widać, że ma podejście do ludzi i potrafi przekazać wiedzę. Tyle pozytywnej energii co na dzisiejszym webinarze już dawno nie czułam
 • Dla mnie nowe doświadczenie, nowe, inne spojrzenie na temat, który męczy nas wszystkie. Nigdy bym nie pomyślała w ten sposób, ale teraz na pewno wypróbuję nowe techniki. Polecam webinar, trwa 3 godziny, zróbcie kawę, herbatę, bo nie będziecie się mogły oderwać od komputera
 • Webinar na temat owulacji był dla mnie tak wielkim doświadczeniem, że nie ukrywam w paru momentach miałam szklane oczy bo czułam jakbyś mówiła właśnie o mnie. Agnieszko to było najlepsze co mnie dzisiaj spotkało
 • Całkiem inne spojrzenie na kobiece sprawy, w końcu takie jak należy, kobieta kobiecie. Do tej pory u żadnego lekarza tyle się nie dowiedziałam, ile na jednym webinarze u Pani Agnieszki. Zmienia podejście, otwiera oczy i przede wszystkim przywraca nadzieję. Szczerze polecam.
 • Alicja
  Gorąco polecam. W klinice leczenia nieplodnosci w Poznaniu gdzie spędzałam mnóstwo czasu również polecalam kobietom w podobnej, trudnej sytuacji! Agnieszka to cudowna osoba! Chodziłam do różnych lekarzy, ciagle darzyłam do możliwości zostania mama i zapomniałam, ze liczy się nie tylko cel ale i droga. Agnieszka przypomniała mi, ze to ja jestem najważniejsza. Swoim podejściem i rozmowa potrafi jak nikt zająć się kobieta!
  Alicja
 • Monika
  Najwspanialsze miejsce we Wrocławiu jakie znam zajmujące się tematyką płodności. Agnieszka Grobelna to ciepła i życzliwa osoba z ogromną empatią, wiedzą i doświadczeniem. Pomogła wielu kobietom i parom. Polecam każdemu kto się zmaga z tematem płodności, kobiecości, przemian. Wiele kobiet zaszło w ciążę w sytuacjach tzw. "Beznadziejnych" po in vitro , inseminacji bez żadnych nadzieji. A dzięki Agnieszce dziś cieszą się macierzyństwem:) Polecam z całego serca Centrum Agnieszki !
  Monika
 • "Efektem pracy z Agą są dwa obecnie śpiące brzdące. Wtedy gdy wszystko wydawało mi się strasznie trudne, złe i niemożliwe mogłam liczyć na jej wsparcie. Praca nad moimi słabościami, plus odpowiednia suplementacja zdziałały cuda. Poza tym Aga od początku wiedziała, że będę miała bliźnięta - wcześniej niż ktokolwiek inny. Polecam wszystkim, którzy bardzo chcą mieć dzieci i nie mogą słuchać tekstów w stylu "przestań o tym myśleć to się uda".

 • Moje spotkanie z Agnieszka było niesamowite! Agnieszka to kobieta pełna pasji i zaangażowania w to co robi. Agnieszka jest mądrą, empatyczną i niezwykle ciepłą osobą, która chce pomóc każdemu w jego problemie. Wysłucha, doradzi i zaproponuje odpowiednie kroki. Uczestniczyłam w warsztatach w ramach Ery Nowych Kobiet - Wrocław by Joanna Przetakiewicz, gdzie pokazałaś nam dokładnie jak czerpać radość z kobiecego cyklu, jaki ma on wpływ na nasze codziennie życie i jak ważne jest dokładnie wsłuchać się w nasz organizm.Agnieszka ma ogromną wiedzę na temat kobiecego cyklu i nie tylko!! Polecam serdecznie i jeszcze raz dziękuje za wszystko.
  Karolina
 • Agnieszka jest cudowną kobietą,a także profesjonalistką w swoim fachu. Uczestniczyłam w Jej warsztatach, z których wyszłam z dużym bagażem wiedzy na temat kobiecego cyklu. Jeszcze raz ogromnie Ci Agnieszko dziękuję! Serdecznie polecam!
  Anna
 • Agnieszka Grobelna pokazała mi zupełnie nowe spojrzenie na kobiecy cykl. Cudowna, ciepła Kobieta skoncentrowana na potrzebach pacjentek. Nietuzinkowe ale racjonalne rozwiązania spowodowały, ze mając 40 lat zaakceptowałam i pokochałam siebie. To niezwykłe. Dziękuję. 
  Kamilla
DLA KOGO JEST PŁODNA PLATFORMA ?

Do platformy może dołączyć, każda kobieta, która :

Nazywam się Agnieszka Grobelna i pomagam kobietom stworzyć optymalne warunki do poczęcia oraz wspieram je na drodze do macierzyństwa.

Jestem fizjoterapeutką i coachem oraz prowadzę Centrum Wspierania Płodności

Moja droga do macierzyństwa była długa i trudna. Pierwsza ciąża była dla nas wielką radością. Pojawiła się szybko, a jej strata zaskoczyła nas wszystkich. Od lekarzy usłyszałam wtedy, że to się statystycznie zdarza. Kolejna ciąża była już przepełniona lękiem, że zaraz coś niedobrego się wydarzy. I tym razem się nie udało. Niestety, kolejna strata i kolejna rozpacz na długo nie pozwoliły mi stanąć na nogi. Czułam się bezsilna i samotna. Brakowało mi kogoś, kto mnie zrozumie, wesprze, doradzi, co jeszcze można zrobić.

W tym moim smutku, nigdy się nie poddałam i mimo kolejnych dwóch strat dążyłam uparcie do swojego największego marzenia, bycia mamą. Kiedy mając 39 lat urodziłam Marysię, byłam przeszczęśliwa i pełna energii do działania. To wtedy powstała we mnie myśl, że będę wspierać takie kobiety jak ja i pomagać im w drodze do macierzyństwa. Tak powstało Centrum Wspierania Płodności i grupa Nigdy się nie poddawaj dla kobiet, które długo starają się o dziecko. Jestem fizjoterapeutą i coachem. Stworzyłam program 90 dni do płodności w którym kompleksowo wspieram kobiety dotknięte niepłodnością. Pomagam im uwolnić się od stresu, prawidłowo się odżywiać i odzyskać wiarę do dalszych starań. Dzięki mojej pracy wiele par doczekało się dziecka, chociaż lekarze nie dawali im na to żadnych szans.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Mały wycinek z naszej "KSIĘGI SUKCESÓW"...

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ

Podejdź świadomie do swojej płodności