Diagnostyka, to podstawa!

Prawie połowa pacjentek, które pojawiły się w moim gabinecie nie miała przeprowadzonej kompleksowej diagnostyki w kierunku niepłodności. Przez co, ich starania się przedłużały.

Jesteś pewna, że wykonałaś wszystkie potrzebne badania?

Ebook jest to książka w formie elektronicznej. Można ją czytać na telefonie, komputerze lub tablecie. Jeżeli jesteś w stanie przeczytać ten tekst, to będziesz w stanie przeczytać ebook'a.

Cena standardowa: 119 zł

Cena promocyjna: 37 zł 

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Co znajdziesz w ebooku?

W ebooku znajdziesz diagnostykę kobiecej i męskiej niepłodności. Dowiesz się jakie badania koniecznie należy wykonać przed staraniami, podczas wielomiesięcznych prób oraz po poronieniu.
Niektóre badania muszą być wykonane w odpowiednim czasie naszego kobiecego cyklu. W ebooku znajdziesz informacje, kiedy je wykonać, jak się do nich przygotować oraz powiem Ci jaki wynik jest najlepszy dla Twojego płodnego zdrowia.
To niezbędna wiedza, która pomoże Ci zdiagnozować stany zapalne szyjki macicy, infekcje w ciele, problemy z owulacją, implantacją zarodka, gospodarką cukrową oraz słabszą jakością męskiego nasienia.
Często w moim gabinecie pojawiają się kobiety po wielu latach swoich starań, które nie mają wykonanej podstawowej diagnostyki. Oddala je to od poczęcia.
Nie możesz do tego dopuścić!

Gwarancja satysfakcji!

Cena standardowa: 119 zł

Cena promocyjna: 37 zł 

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Page Created with OptimizePress