Gratulacje! Poprawnie zapisałaś się na bezpłatny webinar.

Mam dla Ciebie jednorazowy PREZENT.

Ebooka pt. Diagnostyka niepłodności w cenie 119 37 zł

Diagnostyka, to podstawa!

Prawie połowa pacjentek, które pojawiły się w moim gabinecie nie miała przeprowadzonej kompleksowej diagnostyki w kierunku niepłodności. Przez co, ich starania się przedłużały.

Jesteś pewna, że wykonałaś wszystkie potrzebne badania?

Ebook jest to książka w formie elektronicznej. Można ją czytać na telefonie, komputerze lub tablecie. Jeżeli jesteś w stanie przeczytać ten tekst, to będziesz w stanie przeczytać ebook'a.

Cena standardowa: 119 zł

Cena promocyjna: 37 zł 

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Kiedy zaczynasz starania  o dziecko lub kolejny miesiąc nie dochodzi do poczęcia, zaczynasz się poważnie martwić i zastanawiać, co może być tego przyczyną.

Pierwszy krok, to wykonanie odpowiednich badań, aby sprawdzić w jakiej kondycji jest Twoje ciało i określić przyczynę przedłużających się starań czy poronień.

Często lekarze bagatelizują nasze objawy, takie jak:
skrzepy krwi, skąpe krwawienia, ból miesiączkowy

Słyszymy, że taka nasza uroda lub po urodzeniu dziecka, to minie. Ja mam odmienne zdanie. Każda dolegliwość, ból czy objaw pojawiający się szczególnie podczas miesiączki mówi nam, że nasz organizm nie pracuje prawidłowo. 

W takim przypadku diagnostyka to podstawa! 

Czy na pewno wykonałaś wszystkie niezbędne badania w celu zdiagnozowania przyczyn swojej niepłodności?

Jeżeli nie jesteś tego pewna, to zamów przygotowanego przeze mnie ebooka.

Skróć swoją drogę do poczęcia!

Co znajdziesz w ebooku?

W ebooku znajdziesz diagnostykę kobiecej i męskiej niepłodności. Dowiesz się jakie badania koniecznie należy wykonać przed staraniami, podczas wielomiesięcznych prób oraz po poronieniu.
Niektóre badania muszą być wykonane w odpowiednim czasie naszego kobiecego cyklu. W ebooku znajdziesz informacje, kiedy je wykonać, jak się do nich przygotować oraz powiem Ci jaki wynik jest najlepszy dla Twojego płodnego zdrowia.
To niezbędna wiedza, która pomoże Ci zdiagnozować stany zapalne szyjki macicy, infekcje w ciele, problemy z owulacją, implantacją zarodka, gospodarką cukrową oraz słabszą jakością męskiego nasienia.
Często w moim gabinecie pojawiają się kobiety po wielu latach swoich starań, które nie mają wykonanej podstawowej diagnostyki. Oddala je to od poczęcia.
Nie możesz do tego dopuścić!

Gwarancja satysfakcji!

WIEDZA = POCZĘCIE

Cena standardowa: 119 zł

Cena promocyjna: 37 zł 

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Zobacz opinię Ju Na:

 Ju Na  poleca stronę Agnieszka Grobelna Centrum Wspierania Płodności.

24 lipca · 

Wspaniale... Jak to możliwe, że ja 11-letnia weteranka niepłodności dopiero teraz trafiłam na tą stronę... Po tylu latach poszukiwań, przeczytaniu "całych internetów" jestem w ogromnym szoku jak wiele tu treści i wartości... Nadzieja powraca... Ta kobieta to płodnościowy all inclusive.... Dziękuję 

Zobacz opinię Magdy:

Magdalena Tomal  poleca stronę Agnieszka Grobelna Centrum Wspierania Płodności.

23 czerwca · 

Pani Agnieszka, to osoba z ogromną wiedzą i podejściem do drugiej osoby;) Otworzyła mi oczy na wiele spraw, które do tej pory wcale nie dostrzegałam...Teraz mam w sobie moc i siłę by zmieniać siebie i budować mój świat piękniejszym i jeszcze bardziej kolorowym!W jednym słowie DZIĘKUJĘ 

kobiet zakupiło już ebooka

Cena standardowa: 119 zł

Cena promocyjna: 37 zł 

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe.

Close
Page Created with OptimizePress