Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne.

Właśnie zamówiłaś mojego ebooka "Diagnostyka niepłodności", to znaczy, że chcesz świadomie zadbać o swoją płodność. I to mnie bardzo cieszy! Ja starałam się wiele lat o dziecko i wiem, jak ciężko się odnaleźć w niepłodności. Byłam zagubiona, bezsilna i często czułam, że stoję w miejscu. Dlatego pragnę Ci jeszcze lepiej pomóc w realizacji Twojego największego Marzenia. Przygotowałam dzisiaj dla Ciebie WYJĄTKOWY PAKIET w obniżonej cenie!

Dzięki takiemu PAKIETOWI zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje, aby zwiększyć swoją szansę na poczęcie.


Jeśli skorzystasz z tej jednorazowej propozycji otrzymasz:

159 zł 97 zł

Blokady wewnętrzne

129 zł 0 zł

Męska płodność

245 zł 0 zł

Dwudniowe szkolenie

Co znajdziesz w ebookach i szkoleniu?

Ebook Blokady wewnętrzne

Podczas swoich starań zazwyczaj skupiamy się na sferze medycznej - wizytach lekarskich i badaniach. Jednak bardzo często blokada jest w naszej głowie. Możliwe, że Twój lekarz zwrócił Ci już na to uwagę - "proszę wyciszyć głowę", "problem jest w Pani głowie" a jedna z moich pacjentek usłyszała nawet - "gdyby odciąć Pani głowę, to byłaby Pani płodna"... No to było mocne, ale jakże prawdziwe. Myślę, że nie musimy posuwać się do aż tak drastycznych kroków 🙂 Wystarczy, że pobierzesz mojego ebooka, który pomoże Ci odkryć nieuświadomione blokady i je uwolnić.

Z ebooka dowiesz się czym jest podświadomość i jak utrwalone w niej traumy mogą wpływać blokująco na poczęcie.
Dlaczego nasze emocje są takie ważne i jak możesz nad nimi pracować, aby ciało było bardziej gotowe na poczęcie.
Przyjrzymy się Twoim przekonaniom z dzieciństwa, lękom i konfliktom wewnętrznym, bo to one bardzo mocno wpływają na Twoją obecną zdolność do przyjęcia dziecka.
Omówimy poszczególne obszary z Twojego życia, które mogą mieć bezpośredni wpływ na Twoje przedłużające się starania.
Odkryjesz swoje wewnętrzne blokad, dzięki czemu zwiększysz swoją szansę na poczęcie !

BONUS 1: Ebook Jak dbać o męską płodność

My kobiety, często całą odpowiedzialność za poczęcie przyjmujemy na siebie a przecież, to nie jest tylko nasza sprawa. Płodne zdrowie zależy również od czynnika męskiego. Niestety coraz częściej w swojej pracy obserwuję obniżoną jakość nasienia u mężczyzn. Często z tego powodu wskazane jest In Vitro lub adopcja. To bardzo trudne procesy... Czy możemy jeszcze "zawalczyć" o tego jedynego, wymarzonego plemnika? Tak, zdecydowanie tak! Męskie nasienie odradza się co 3 miesiące, dlatego możemy spróbować ODBUDOWAĆ JEGO PRAWIDŁOWĄ JAKOŚĆ. Możesz czuć się troszkę zagubiona w tym temacie, dlatego mój ebook już biegnie Ci z pomocą...

W tym ebooku dowiesz się, co wpływa na obniżoną jakość nasienia.
Jaką diagnostykę należy wykonać, aby znaleźć przyczynę gorszych wyników.
Poznasz, jakie produkty wspierają spermatogenezę.
Dobierzesz odpowiednie suplementy, które pomogą odbudować nasienie.
Jeżeli wprowadzisz zalecenia z ebooka Wasze szanse na poczęcie WZRASTAJĄ!

BONUS 2: Dwudniowe szkolenie „Jesteś płodna”

Oooo! Te dwa dni są naprawdę intensywne. Osiem godzin zgłębiania wiedzy
i doświadczania  swoich emocji. To szkolenie ma mnóstwo pozytywnych opinii na moim facebooku. Sama zobacz!

Beata Katarzyna  poleca stronę Agnieszka Grobelna Centrum Wspierania Płodności. 

Pani Agnieszko dziękuję za szkolenie "Jesteś Płodna" , za kompleksową wiedzę, którą się Pani dzieli - dotyczącą cyklu miesiączkowego, badań, suplementacji, a przede wszystkim emocji i myśli które kształtują naszą codzienność. O zapomnianej przez wielu z nas miłości i akceptacji do samego siebie. Daniu na totalny luzz. Szkolenie naładowało moje życiowe akumulatory na 1000%. Polecam je każdej osobie starającej się o potomstwo czy to pierwsze czy kolejne:-) pozdrawiam serdecznie Beata Kowalczyk.Joanna Michnicka-Gajek  poleca stronę Agnieszka Grobelna Centrum Wspierania Płodności.

Rozwijające, intensywne dwa dni szkolenia. Ogromna dawka fachowej wiedzy, ale i doświadczanie, co sprawia, że czułam się na właściwym miejscu. Każda część szkolenia miała ogromne znaczenie, nic co zostało powiedziane nie było bez powodu i bez sensu. Rewelacyjne, przemyślane i w każdym możliwym znaczeniu pomocne szkolenie. Agnieszka pokazuje, że kobiecości nie należy się wstydzić, że wiele zależy od nas samych. To podbudowuje, daje wielką siłę, motywację i chęć do szukania nowych rozwiązań. Agnieszko, dziękuję, że pokazałaś mi, że ja to nie tylko organizm, ale też emocje, że mogę być szczęśliwą kobietą, a zależy to tylko ode mnie.  Zdecydowanie polecam każdej kobiecie niezależnie od jej historii. Uczestniczyłam również w webinarze. Polecam z całego serca. Solidna dawka wiedzy.Podczas szkolenia dowiesz się, czym jest kobiecy cykl i dlaczego stanowi on podstawę naszej płodności.
Sprawdzisz, czy wykonałaś wszystkie badania, które są wymagane do przeprowadzenia pełnej diagnostyki.
Omówimy krok po kroku, jak powinnaś się odżywiać w poszczególnych fazach cyklu, aby wzmocnić swoją komórkę jajową i chronić ją przed szkodliwymi czynnikami.
Dowiesz się jaka suplementacja wspiera Twoją płodność - rozpracujemy każdą witaminę.
Zrozumiesz, dlaczego wysiłek fizyczny jest dla Ciebie taki ważny i nauczysz się go odpowiednio dobierać w zależności od fazy swojego cyklu.
Zajmiemy się również stresem, który jest wrogiem numer 1 dla Twojej płodności.
Poczujesz, że emocje, to ważna rzecz !!! Przyjrzysz się swoim lękom, konfliktom wewnętrznym oraz przekonaniom, które mogą skutecznie oddalać Cię od macierzyństwa.
Przekonasz się, że Twoja relacja z mamą, tatą czy partnerem może wpływać na Twoje starania.
Wreszcie doświadczysz głębokiego odprężenia podczas prowadzonej przeze mnie na żywo relaksacji transformującej.

Wszystkie te materiały idealnie uzupełniają ebooka „Diagnostyka niepłodności”. Dzięki nim osiągniesz znacznie lepsze i szybsze rezultaty podczas starań.

Zdobędziesz również wiedzę, jak świadomie i mądrze zadbać o swój kobiecy cykl oraz miesiączkę, dzięki temu warunki do poczęcia będą optymalne. Czeka Cię wspaniała podróż po swojej kobiecości, która zaprowadzi Cię do Twojego największego marzenia - bycia Mamą.

Wykorzystaj tą jednorazową i niepowtarzalną okazję, aby zapewnić sobie unikatową wiedzę, którą zdobywałam przez 13 lat swojej pracy. Tej wiedzy nie znajdziesz w internecie.

kobiet kupiło ten PAKIET

Wartość całego pakietu: 533 zł

Tylko teraz: 97 zł

Jeszcze jedno, jeżeli klikniesz i przez przypadek opuścisz tą stronę, to niestety
nie będziesz już mogła wrócić do tego PAKIETU 🙁

Page Created with OptimizePress