Jak uwolnić się od bólu miesiączkowego, zadbać o swoją płodność i korzystać z mocy swojej kobiecości?


Czy miesiączka zawsze musi kojarzyć się negatywnie? Z bólem, wstydem, ograniczeniami, dyskomfortem, kiepskim nastrojem, a czasami nawet kilkoma dniami „wyjętymi z życia”?

Możliwe, że jesteś tu, bo sama borykasz się z wyzwaniami, jakie stawia nam nasza kobiecość. Ból miesiączkowy, niepłodność czy schorzenia, takie jak endometrioza, Haschimoto czy policystyczne jajniki, sprawiają, że czujesz się bezsilna wobec swojego ciała. Zaczynasz w nie wątpić i myślisz, że nie ma już dla Ciebie ratunku, że jesteś już skazana na ból i złe samopoczucie. NIC BARDZIEJ MYLNEGO...

Nazywam się Agnieszka Grobelna i prowadzę Centrum Wspierania Płodności. Pomagam kobietom uwolnić się od bólu miesiączkowego, zwiększyć szansę na poczęcie oraz zaakceptować swoją kobiecość i cykl. Dzięki szkoleniu będziesz radośniej przechodzić "te dni" oraz nauczysz się czerpać ze swojego cyklu SIŁĘ i INSPIRACJĘ. Zdziwiona, że to możliwe? Przekonasz się, że nasz cykl ma NIEZWYKŁĄ MOC, której na ten moment jeszcze nie dostrzegasz. Sprawdź, jak mogę Ci pomóc...

Ze mną spojrzysz na swoją płodność zupełnie inaczej :):):)

MIESIĄCZKA NIE BOLI

To pierwsze szkolenie na rynku na którym:


 • przede wszystkim, dowiesz się, czym jest kobiecy cykl oraz jaką rolę pełni miesiączka w naszym życiu. Dlaczego, to właśnie cykl stanowi podstawę naszego zdrowia i spełnienia w życiu. Opowiem Ci czym charakteryzuje się każda faza cyklu i jak możesz z nich czerpać siłę i inspirację.
 • omówimy krok po kroku jak powinnaś się odżywiać podczas miesiączki oraz w poszczególnych fazach cyklu, aby uniknąć bólu i typowych przypadłości kobiecych, jak napięcie przedmiesiączkowe czy wahania nastroju.
 • dowiesz się jaka suplementacja uwolni Cię od bólu miesiączkowego. Nie będziesz już zażywać tabletek przeciwbólowych, które tak bardzo szkodzą Twoim jajnikom i osłabiają każdą Twoją komórkę jajową. Nawet pacjentki z endometriozą stosując moje zalecenia odczuwają wyraźną poprawę a czasami nawet brak ból.
 • Jeżeli jesteś mamą, to nauczysz się jak nawiązać wyjątkową, bliską relację matka-córka lub ojciec-córka. Dzięki szkoleniu wprowadzisz swoją córkę łagodnie w świat kobiecości i uchronisz ją przed problemami z płodnością w przyszłości.
 • Otrzymasz ogrom kluczowej wiedzy, której potrzebuje każda kobieta, aby mogła żyć zdrowo i szczęśliwie sama ze sobą i z bliskimi jej osobami.

MIESIĄCZKA NIE BOLI

250 zł

129 zł

*************************************

> 4 godziny intensywnego szkolenia

> 10-letnie doświadczenie zawarte w pigułce

> wiedza i sprawdzone rozwiązania

>100% gwarancja, że Twój ból zniknie

> materiały szkoleniowe

> dostęp do nagranego szkolenia

Dołącz do szkolenia
Kto najbardziej skorzysta ze szkolenia?

To szkolenie będzie dla Ciebie szczególnie przydatne, jeśli:

3

Dokuczają Ci silne bóle miesiączkowe

Aż 80% kobiet co miesiąc zmaga się z bólem, który nie pozwala im normalnie funkcjonować w pracy, w szkole, w domu… Jeśli dotyczy Ciebie ten problem, to wiesz jak to jest, kiedy nie możesz podnieść się z łóżka i jedyne o czym marzysz to silne leki przeciwbólowe i chwila ulgi. I tak co miesiąc. Zawalcz o siebie...i odzyskaj swoją prawdziwą kobiecość, która NIE BOLI lecz jest podstawą naszej mądrości i siły. Zdradzę Ci konkretne rozwiązania, które pozwolą Ci przechodzić "te dni" o wiele łagodniej. Tak, to jest MOŻLIWE !

5

Marzysz o zajściu w ciążę

Jednak mimo wielu prób, jeszcze się to nie udało. Być może masz już za sobą wiele wizyt u lekarzy. Być może powiedziano Ci, że nigdy nie będziesz miała dziecka. Spokojnie... Ja też to słyszałam i jednak zostałam mamą, dzięki akceptacji i UKOCHANIU SWOJEGO CIAŁA. Pomogę Ci spojrzeć na Twój cykl z innej perspektywy oraz zaakceptować miesiączkę, bo to ona stanowi podstawę Twojej płodności. Prawidłowa miesiączka, bez skrzepów i bólu, to gwarancja na szybsze poczęcie. Trzeba UZDROWIĆ PRZYCZYNĘ a nie LECZYĆ OBJAWY.

4

Masz dorastającą córkę

I wiesz, że niedługo nadejdzie (lub już nadeszła) u niej pierwsza miesiączka. Nie chcesz, aby miesiączka była tematem tabu. Jednak nie do końca wiesz, jak rozmawiać o tym z córką tak, aby nie musiała się bać, wstydzić, ani stresować. Chcesz uświadomić jej piękno tego, co właśnie ją spotyka i pragniesz, aby w przyszłości była silną, pewną siebie dziewczyną, która jest świadoma swojej kobiecości. Aby stale czuła w Tobie oparcie i bezpieczeństwo. Aby rozumiała i akceptowała stan, w jakim znajduje się jej ciało. Jak to osiągnąć, kiedy sama czujesz się niekomfortowo w tym temacie. Nie martw się ! Nauczę Cię, jak być NAJWSPANIALSZĄ MAMĄ NA ŚWIECIE.

Z czego składa się szkolenie i jaka wiedza jest w nim zawarta?

1Szkolenie "Miesiączka NIE boli" SOBOTA 9:00 - 13:00
Kobiecy cykl, jako podstawa naszej kobiecości.

Kobiecy cykl składa się z czterech faz. Każda z nich charakteryzuje się innymi emocjami i potrzebuje innego wsparcia. Zaniedbanie jednej fazy bezpośrednio wpływa na kolejną. Nasz cykl, to cykliczne zmiany w ciele i emocjach. To nasz cykl a w szczególności nasza miesiączka, stanowią podstawę naszej płodności.

Na szkoleniu pokażę Ci czym charakteryzuje się każda faza cyklu i jak o nią należy dbać, aby wspierać swoją płodność i zdrowie.

Odżywianie zgodne z kobiecym cyklem.

Prawidłowe odżywianie stanowi podstawę naszego zdrowia. Najlepsze efekty w obszarze płodności osiągamy, kiedy jemy określone produkty w odpowiedniej fazie cyklu.

Na szkoleniu nauczysz się jakie produkty są ważne podczas miesiączki i poszczególnych faz Twojego cyklu.

Suplementacja, która wspiera Twoją prawidłową miesiączkę i pomaga Ci pozbyć się bólu miesiączkowego.

Niestety nasze pożywienie nie jest obecnie tak bogate w substancje odżywcze, jak kiedyś. Dlatego chcąc zachować ciało w zdrowiu należy stosować odpowiednio dobraną suplementację.

Czy wiesz jak powinna ona wyglądać? Nie martw się, jeżeli dla Ciebie to "czarna magia" :) Po szkoleniu będziesz wiedziała jakie witaminy są dla naszego ciała niezbędne oraz dowiesz się, co zrobić, aby suplementacja była skuteczna.

Emocjonalne podłoże naszych kobiecych chorób.

Jeżeli się czegoś boisz, to starasz się tego unikać. Prawda? Taki jest mechanizm. Nasze lęki lub przekonania, które są często nam nieuświadomione mogą skutecznie wpływać na nasze płodne zdrowie, blokować poczęcie czy wpływać na odczuwanie bólu miesiączkowego. Dlatego warto je odkrywać, oswajać i zmieniać.

Na szkoleniu poznasz swoje ograniczenia i spróbujesz je uwolnić.

Relacje z innymi i ich wpływ na Twój ból miesiączkowy.

Czy moja mama nauczyła mnie, co to znaczy być kobietą, tworzyć ognisko domowe czy kochać siebie? Czy mój tata nauczył mnie siły, dążenia do celu, odwagi i sprawiał, że czułam się mądra i wyjątkowa?

Dużo pytań? Pewnie nigdy się nad tym nie zastanawiałaś a tym bardziej nie myślałaś, że relacje z innymi mogą mieć wpływ na Twój ból podczas miesiączki czy inne kobiece choroby. TAK, MA!!!

Kobieca i męska energia czyli jak ważna dla Twojego zdrowia jest równowaga.

Męska energia, to siła, działanie i kontrola, kobieca energia, to delikatność, bycie i tworzenie. Dzisiejsze kobiety weszły w męski świat działania i rywalizacji, co niestety bardzo często sprawia, że odczuwają bóle menstruacyjne i zapadają na choroby tj. endometrioza czy haschimoto

Na szkoleniu wykonasz test, który pomoże Ci określić, w której energii jesteś najczęściej.

Ruch jest bardzo dla nas wskazany.

Niestety prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, że źle dobrany wysiłek fizyczny może rozregulować nasz układ hormonalny i przyczynić się do wielu nieprzyjemnych dolegliwości.

Na szkoleniu dowiesz się jaki wysiłek jest optymalny dla poszczególnych faz cyklu.

Relaksacja, niezwykła moc umysłu.

Ufff... było bardzo intensywnie !!! Teraz czas na odpoczynek. Relaksacja, którą wykonam na zakończenie szkolenia ukoi Twoje ciało i umysł. Wyjdziesz z naszego spotkania SPOKOJNA i pełna ENERGII :) W końcu poczujesz MOC SWOJEJ KOBIECOŚCI.

OPINIE

Zobacz, co mówią kobiety o moich szkoleniach:

 • Pani Agnieszko, ma Pani ogromną wiedzę i jest Pani piękną cudowną kobietą i tyle dobrego robi Pani dla kobiet. Dziękuję. Tak wielu lekarzy nie dało mi tak wiele wiedzy, co Pani w kursie. Kochana!
 • Chciałam napisać kilka słów o kursie "28 dni do płodności". Każdy, kogo pytałam, polecał mi ten kurs. Cena wydawała mi się z początku trochę wysoka, ale jak sobie podliczylam, ile bym wydała na psychoterapię (nie radzę sobie ze stresem), na dietetyczkę, suplementy, to stwierdziłam, że i tak jego zakup mi się opłaca, zwłaszcza, że trafiłam akurat na promocję. ? Zaczęłam dzień po dniu przechodzić ten kurs, ale niektóre zadania mnie przerastały, wymagały ode mnie zbyt wiele uwagi i poświęconego czasu, dlatego nie wykonałam ich zbyt dokładnie. Miałam kurs przejść jeszcze raz w kolejnym cyklu już tak sumiennie, ale okazuje się, że chyba nie ma takiej potrzeby. ? Gdy pani Agnieszka na transmisjach live przytaczała przykłady kobiet, które po jednym spotkaniu z nią, po jednej rozmowie, wprowadziły zmiany i od razu zaszły w ciążę, to zwyczajnie nie wierzyłam. Myślałam, że te sukcesy są sporadyczne i celowo o nich opowiada, by nakłonić inne dziewczyny do konsultacji u niej. Ale kurde, to chyba działa naprawdę! Akurat u mnie najwięcej zmienił jeden webinar, ten dotyczący relacji z innymi osobami. Zdiagnozowałam swoje relacje, wiedziałam, co powinnam zmienić, ale nie wiedziałam, w jaki sposób to zrobić, dlatego jeszcze tego samego dnia zamówiłam kurs. ? Co dziwne, tego samego dnia dostałam plamien (pierwszy raz w życiu), a dwa dni później (przedwcześnie) rozpoczęłam nowy szczęśliwy cykl. ?
 • W momencie kiedy straciłam nadzieję i się poddałam, trafiłam na panią Agnieszkę. Przypadek ? Nie sądzę. Pani Agnieszka widać, że ma podejście do ludzi i potrafi przekazać wiedzę. Tyle pozytywnej energii co na dzisiejszym webinarze już dawno nie czułam
 • Dla mnie nowe doświadczenie, nowe, inne spojrzenie na temat, który męczy nas wszystkie. Nigdy bym nie pomyślała w ten sposób, ale teraz na pewno wypróbuję nowe techniki. Polecam webinar, trwa 3 godziny, zróbcie kawę, herbatę, bo nie będziecie się mogły oderwać od komputera
 • Webinar na temat owulacji był dla mnie tak wielkim doświadczeniem, że nie ukrywam w paru momentach miałam szklane oczy bo czułam jakbyś mówiła właśnie o mnie. Agnieszko to było najlepsze co mnie dzisiaj spotkało
 • Całkiem inne spojrzenie na kobiece sprawy, w końcu takie jak należy, kobieta kobiecie. Do tej pory u żadnego lekarza tyle się nie dowiedziałam, ile na jednym webinarze u Pani Agnieszki. Zmienia podejście, otwiera oczy i przede wszystkim przywraca nadzieję. Szczerze polecam.
 • Alicja
  Gorąco polecam. W klinice leczenia nieplodnosci w Poznaniu gdzie spędzałam mnóstwo czasu również polecalam kobietom w podobnej, trudnej sytuacji! Agnieszka to cudowna osoba! Chodziłam do różnych lekarzy, ciagle darzyłam do możliwości zostania mama i zapomniałam, ze liczy się nie tylko cel ale i droga. Agnieszka przypomniała mi, ze to ja jestem najważniejsza. Swoim podejściem i rozmowa potrafi jak nikt zająć się kobieta!
  Alicja
 • Monika
  Najwspanialsze miejsce we Wrocławiu jakie znam zajmujące się tematyką płodności. Agnieszka Grobelna to ciepła i życzliwa osoba z ogromną empatią, wiedzą i doświadczeniem. Pomogła wielu kobietom i parom. Polecam każdemu kto się zmaga z tematem płodności, kobiecości, przemian. Wiele kobiet zaszło w ciążę w sytuacjach tzw. "Beznadziejnych" po in vitro , inseminacji bez żadnych nadzieji. A dzięki Agnieszce dziś cieszą się macierzyństwem:) Polecam z całego serca Centrum Agnieszki !
  Monika
 • "Efektem pracy z Agą są dwa obecnie śpiące brzdące. Wtedy gdy wszystko wydawało mi się strasznie trudne, złe i niemożliwe mogłam liczyć na jej wsparcie. Praca nad moimi słabościami, plus odpowiednia suplementacja zdziałały cuda. Poza tym Aga od początku wiedziała, że będę miała bliźnięta - wcześniej niż ktokolwiek inny. Polecam wszystkim, którzy bardzo chcą mieć dzieci i nie mogą słuchać tekstów w stylu "przestań o tym myśleć to się uda".

 • Moje spotkanie z Agnieszka było niesamowite! Agnieszka to kobieta pełna pasji i zaangażowania w to co robi. Agnieszka jest mądrą, empatyczną i niezwykle ciepłą osobą, która chce pomóc każdemu w jego problemie. Wysłucha, doradzi i zaproponuje odpowiednie kroki. Uczestniczyłam w warsztatach w ramach Ery Nowych Kobiet - Wrocław by Joanna Przetakiewicz, gdzie pokazałaś nam dokładnie jak czerpać radość z kobiecego cyklu, jaki ma on wpływ na nasze codziennie życie i jak ważne jest dokładnie wsłuchać się w nasz organizm.Agnieszka ma ogromną wiedzę na temat kobiecego cyklu i nie tylko!! Polecam serdecznie i jeszcze raz dziękuje za wszystko.
  Karolina
 • Agnieszka jest cudowną kobietą,a także profesjonalistką w swoim fachu. Uczestniczyłam w Jej warsztatach, z których wyszłam z dużym bagażem wiedzy na temat kobiecego cyklu. Jeszcze raz ogromnie Ci Agnieszko dziękuję! Serdecznie polecam!
  Anna
 • Agnieszka Grobelna pokazała mi zupełnie nowe spojrzenie na kobiecy cykl. Cudowna, ciepła Kobieta skoncentrowana na potrzebach pacjentek. Nietuzinkowe ale racjonalne rozwiązania spowodowały, ze mając 40 lat zaakceptowałam i pokochałam siebie. To niezwykłe. Dziękuję. 
  Kamilla
DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

Ze szkolenia może skorzystać każda kobieta,

a w szczególności:

Nazywam się Agnieszka Grobelna i pomagam kobietom pozbyć się bólu miesiączkowego, zwiększać świadomość na temat ich cyklu, a także wspieram je na drodze do macierzyństwa.

Jestem fizjoterapeutką i coachem oraz prowadzę Centrum Wspierania Płodności

Moja droga do macierzyństwa była długa i trudna. Pierwsza ciąża była dla nas wielką radością. Pojawiła się szybko, a jej strata zaskoczyła nas wszystkich. Od lekarzy usłyszałam wtedy, że to się statystycznie zdarza. Kolejna ciąża była już przepełniona lękiem, że zaraz coś niedobrego się wydarzy. I tym razem się nie udało. Niestety, kolejna strata i kolejna rozpacz na długo nie pozwoliły mi stanąć na nogi. Czułam się bezsilna i samotna. Brakowało mi kogoś, kto mnie zrozumie, wesprze, doradzi, co jeszcze można zrobić.

W tym moim smutku, nigdy się nie poddałam i mimo kolejnych dwóch strat dążyłam uparcie do swojego największego marzenia, bycia mamą. Kiedy mając 39 lat urodziłam Marysię, byłam przeszczęśliwa i pełna energii do działania. To wtedy powstała we mnie myśl, że będę wspierać takie kobiety jak ja i pomagać im w drodze do macierzyństwa. Tak powstało Centrum Wspierania Płodności i grupa Nigdy się nie poddawaj dla kobiet, które długo starają się o dziecko. Jestem fizjoterapeutą i coachem. Stworzyłam program 90 dni do płodności w którym kompleksowo wspieram kobiety dotknięte niepłodnością. Pomagam im uwolnić się od stresu, prawidłowo się odżywiać i odzyskać wiarę do dalszych starań. Dzięki mojej pracy wiele par doczekało się dziecka, chociaż lekarze nie dawali im na to żadnych szans.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Co może się stać, jeśli nie zadbasz świadomie o swoją kobiecość i o przyszłą kobiecość swojej córki?

Moja Droga, być może myślisz, że ta cała wiedza nie jest Ci do końca potrzebna. Bo dobrze radziłaś sobie wcześniej, bez niej...

Oczywiście, że jakoś dasz sobie radę. Ale czy na pewno chcesz, aby to wszystko odbywało się JAKOŚ? Abyś wciąż kiepsko sobie radziła z bólem podczas okresu (a obie wiemy, jak bardzo dotkliwy potrafi on być), abyś wciąż na oślep funkcjonowała ze swoim cyklem, który był, jest i będzie nieodłącznym elementem Twojego życia? Możesz dalej być zagubiona, zmęczona bólem i z wiecznym pytaniem DLACZEGO MOJE CIAŁO NIE FUNKCJONUJE PRAWIDŁOWO? Jednak wierzę w Twoją MĄDROŚĆ, CIEKAWOŚĆ I PRAGNIENIE BYCIA SZCZĘŚLIWĄ...

Zaufaj mi i pozwól się poprowadzić...Możesz tylko ZYSKAĆ ! Wiele kobiet miało wątpliwości, ale postanowiło spróbować...I się nie zawiodły !

Tej wiedzy nie znajdziesz w internecie !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ

Podejdź świadomie do swojej kobiecości