Zwiększ swoją szansę na bycie mamą

PROGRAM „28 dni do płodności", to holistyczne podejście do Twojego ciała

Oferta promocyjna kończy się za:

Możesz odroczyć płatność na 30 dni lub rozłożyć na raty w systemie PayPo lub Twisto

INDYWIDUALNE PROWADZENIE

KURS ONLINE - wartość 790 zł

365 dni pracy nad płodnością
Diagnostyka niepłodności
Odżywianie i suplementacja
Ćwiczenia fizyczne
Relaksacje, inspiracje, zadania
Wywiady ze specjalistami

8 BONUSÓW - wartość 6250 zł

BONUS 1: Społeczność + Roczny dostęp do grupy warsztatowej - wartość 3360 zł
BONUS 2: Dostęp do Płodnej platformy
wartość 408 zł
BONUS 3: Dwudniowe szkolenie pt. Jesteś płodna  wartość 375 zł 
BONUS 5: Dwie konsultacje indywidualne (180 min.) wartość 600 zł
BONUS 6: Szkolenie - implantacja zarodka 
wartość 480 zł
BONUS 7: Płodne oczyszczanie
 wartość 480 zł
BONUS 8: Ebook Policystyczne jajniki
 wartość 67 zł

TYLKO 5 PAKIETÓW

Wartość 7040 zł

Teraz 997 zł

PayPo - odroczona płatność o 30 dni

PLAN OPTYMALNY

KURS ONLINE - wartość 790 zł

365 dni pracy nad płodnością
Diagnostyka niepłodności
Odżywianie i suplementacja
Ćwiczenia fizyczne
Relaksacje, inspiracje, zadania
Wywiady ze specjalistami

DWA BONUSY - wartość 3768 zł

BONUS 1: Społeczność + Roczny dostęp do grupy warsztatowej - wartość 3360 zł
BONUS 2: Dostęp do Płodnej platformy
wartość 408 zł

Wartość 4558 zł

Teraz 595 zł

PayPo - odroczona płatność o 30 dni

ODROCZONA PŁATNOŚĆ

KUPUJ DZISIAJ, ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

PayPo to innowacyjna forma płatności, polegająca na odroczeniu zapłaty dla kupującego o 30 dni bez dodatkowych kosztów. 30 dni, to także czas, w którym możesz podjąć decyzję o rozłożeniu płatności na 4 wygodne dla Ciebie raty bez dodatkowych weryfikacji. Wybierając płatność przez DotPay zyskasz możliwość 30 dniowej odroczonej płatności.

Intuicyjna i szybka płatność, przypomnienia o płatności za pomocą e-mail i sms.

Zwiększ swoją szansę na bycie mamą

Wiedza, dzięki której stworzysz najlepsze warunki do poczęcia.

To pierwszy taki kurs online z kompleksową wiedzą dla kobiet starających się o dziecko.

Smutek, żal, poczucie całkowitej bezsilności, to emocje, które towarzyszą Ci teraz każdego dnia.

Niepłodność Cię zaskoczyła. Sprawiła, że czujesz się wybrakowana i niepełnowartościowa. Zabrała Ci wszystkie marzenia o rodzinie, byciu mamą, byciu po prostu szczęśliwą...

Kiedy podejmowałaś decyzję o staraniach byłaś pełna radości, że w końcu spełni się Twoje największe marzenie - będę Mamą. Z każdym kolejnym miesiącem Twoja radość malała a na jej miejsce zaczęła pojawiać się niepewność i smutek. Dzisiaj już nie wierzysz, że kiedyś zobaczysz upragnione dwie kreski na teście ciążowym. Tyle badań, lekarzy, suplementów, tyle starań bez oczekiwanego rezultatu. Do tej pory wszystko w życiu udawało Ci się osiągnąć, tylko ten jeden CEL wymyka się z pod Twojej kontroli - co jeszcze bardziej Cię frustruje..

Nie masz już siły, straciłaś nadzieję, jesteś w tym sama z ogromnym poczuciem winy...

Moja Kochana, wiem co czujesz. Przechodziłam przez to wszystko podczas swoich dziesięcioletnich starań o dziecko. Los doświadczył mnie mocno zabierając mi po drodze czwórkę moich dzieci i małżeństwo, które nie przetrwało tych wszystkich emocji i trudnych chwil... Jednak, nigdy się nie poddałam... Mając 39 lat urodziłam Marysię i dlatego wiem, że wszystko jest możliwe. Musisz tylko zadbać o siebie, swoje emocje i przywrócić równowagę w swoim ciele.

Nazywam się Agnieszka Grobelna i prowadzę Centrum Wspierania Płodności. Pomagam kobietom stworzyć optymalne warunki do poczęcia i zwiększyć ich szansę na ciążę.

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc...

Co zawiera kurs?

Jakie mam dla Ciebie rozwiązanie?

Co jest dla Ciebie teraz najtrudniejsze:

Nie umiem poradzić sobie z emocjami

Niepłodność, to choroba inna niż wszystkie, ponieważ dotyka naszej tożsamości i najgłębszych wartości tj. rodzina czy poczucie bezpieczeństwa. Dlatego wzbudza w nas skrajne emocje od żalu przez złość aż do smutku. Najgorsza jest ich cykliczność i brak możliwości pełnego uwolnienia, ponieważ pojawiają się one z każdym nieudanym cyklem. Kiedy zbliżasz się do owulacji jesteś pełna nadziei, inicjujesz zbliżenia... Już na tym etapie pojawia się u Ciebie napięcie czy partner da radę, czy stanie na wysokości zadania. Jeżeli dojdzie do zbliżenia odczuwasz chwilową ulgę i lekką ekscytację, że może coś się wydarzyło. Ten stan nie trwa jednak długo. Z każdym kolejnym dniem znowu napinasz się, kontrolując ciało i wyczekując sygnałów, które mogłyby świadczyć o tym, że jesteś w ciąży. Kiedy pojawia się krew, rozpadasz się po raz kolejny na miliony kawałków. I tak z miesiąca na miesiąc tracisz siebie i chęć do życia.

Podczas kursu pomogę Ci wyciszyć te wszystkie emocje. Każda lekcja jest tak przygotowana, abyś zrozumiała, po co pojawiają się te emocje i je zaakceptowała. Podstawą naszej płodności jest nasz kobiecy cykl. Kiedy go poznasz i zrozumiesz zyskasz spokój i zgodę na kolejne starania.

Ciągle myślę i szukam przyczyny mojej niepłodności

Twoja głowa jest ciężka i przepełniona dręczącymi myślami. Nie potrafisz sobie z tym poradzić. Masz problemy ze snem i skupieniem się w ciągu dnia na pracy. Ciągle odczuwasz niepokój, że może jest coś, czego lekarz nie odkrył. Przeszukujesz internet, odwiedzasz liczne fora i grupy związane z niepłodnością. Rozpaczliwie szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytanie DLACZEGO? To ciągłe skupienie się na BRAKU, tak naprawdę oddala Cię od wymarzonego celu.

Straciłam już nadzieję

Na początku swoich starań jesteś ufna i wierzysz, że lada moment pojawi się maleństwo. Kiedy z miesiąca na miesiąc ten moment nie następuje, tracisz wiarę. Wiara i ufność jest tak samo ważna, jak prawidłowe odżywianie i suplementacja. Powiem nawet więcej, jest niezbędna! Kiedy wierzysz, że wszystko w Twoim życiu wydarza się PO COŚ i ma głębszy sens, nawet te trudne sytuacje , to o wiele łatwiej znosisz niepowodzenia. Nie traktujesz ich jako porażkę, lecz wskazówkę, że jeszcze coś wymaga Twojej uwagi.

Z czego składa się kurs i jaka wiedza jest w nim zawarta?

Moduł I - Przygotowania

Ponieważ kurs możesz pobrać na różnym etapie swojego cyklu, dlatego poprzedzony on jest fazą przygotowań. W tym czasie wrócisz pamięcią do swojej pierwszej miesiączki oraz dowiesz się, jakie badania powinnaś koniecznie wykonać starając się o dziecko.

Moduł II - Miesiączka

To pierwszy moduł, który trwa 5 dni. Dowiesz się w nim min. dlaczego miesiączka jest taka ważna, jak się odżywiać podczas krwawienia i czy istnieje związek między naszym cyklem a fazami księżyca. Dostaniesz też gotowe rozwiązania na typowe nieprawidłowości występujące podczas miesiączki tj. bolesne, skąpe obfite, ze skrzepami miesiączki

Moduł III - Pierwsza Faza Cyklu

Kolejny moduł to pierwsza faza cyklu, który trwa 7 dni. W tych dniach pokażę Ci dlaczego jest to najlepszy dla Ciebie czas na działanie, realizowanie swoich celów i projektów. Wypełniając specjalnie przygotowany TEST dowiesz się, czym jest męska energia i dlaczego emanujesz nią właśnie w tej fazie cyklu. Dowiesz się jaki wysiłek fizyczny powinnaś stosować, aby nie doprowadzać do nierównowagi hormonalnej. Pokażę Ci jak utrzymać swoje jajeczka w najlepszej kondycji. Nauczysz się wykorzystywać energię tej fazy w sposób prawidłowy czyli taki, który będzie sprzyjał poczęciu

Moduł IV - Owulacja

Kolejny moduł, to owulacja, który trwa 3 dni. To ważny czas dla kobiety. Czas w którym może począć się nowe życie. Odpowiemy sobie na bardzo ważne pytanie, jak świadomie zapraszać na świat dziecko. Wspólne lekcje z mężem pozwolą Wam wrócić do waszej relacji na nowo, odzyskać jej blask i namiętność

Moduł V - Druga Faza Cyklu

olejny moduł, to druga faza cyklu, która trwa 12 dni. Doświadczając swojego cyklu razem ze mną, przez te wszystkie dni w końcu zrozumiesz swoje wahania nastrojów, wilczy pęd do słodyczy czy godzinne rozważania w sklepie na temat, jaki kolor sukienki byłby dla mnie najlepszy... Nauczysz się wspierać tą fazę cyklu, tak, aby uniknąć wszystkich nieprzyjemnych objawów z nią związanych. W końcu zrozumiesz, po co masz swój cykl i jak możesz z niego czerpać siłę i inspirację. Pokażę Ci również wszystkie aspekty, które są ważne, żebyś mogła przyjąć swoje nowo poczęte dziecko do swojej macicy

1. Dołączasz do kursu

Wystarczy, że klikniesz przycisk Dołącz do kursu i zakupisz dostęp do kursu. Dzięki temu staniesz się również członkinią grupy na Facebooku o nazwie "Nigdy się nie poddawaj", na której raz w tygodniu prowadzę relaksację, motywuję i inspiruję.

2. Logujesz się

Na podanego przez Ciebie e-maila zostanie wysłana wiadomość z linkiem do platformy i danymi do logowania, dzięki którym dostaniesz się do kursu. Kurs jest przygotowany zgodnie z kobiecym cyklem i trwa 28 dni. Każdego dnia będzie dla Ciebie dostępna lekcja w formie nagrania wideo oraz potrzebne materiały do pobrania.

3. Korzystasz z mojego wsparcia

Przejdę razem z Tobą cały cykl, krok po kroku, opowiadając Ci o nim i o wszystkich aspektach, które w danym momencie są ważne do poczęcia, czyli o emocjach, zmianach zachodzących w ciele, odżywianiu i suplementacji.

Zobacz, co mówią kobiety,  którym już pomogłam:

Chciałam napisać kilka słów o kursie "28 dni do płodności". Każdy, kogo pytałam, polecał mi ten kurs. Cena wydawała mi się z początku trochę wysoka, ale jak sobie podliczyłam, ile bym wydała na psychoterapię (nie radzę sobie ze stresem), na dietetyczkę, suplementy, to stwierdziłam, że i tak jego zakup mi się opłaca, zwłaszcza, że trafiłam akurat na promocję.  Zaczęłam dzień po dniu przechodzić ten kurs, ale niektóre zadania mnie przerastały, wymagały ode mnie zbyt wiele uwagi i poświęconego czasu, dlatego nie wykonałam ich zbyt dokładnie. Miałam kurs przejść jeszcze raz w kolejnym cyklu już tak sumiennie, ale okazuje się, że chyba nie ma takiej potrzeby.  Gdy pani Agnieszka na transmisjach live przytaczała przykłady kobiet, które po jednym spotkaniu z nią, po jednej rozmowie, wprowadziły zmiany i od razu zaszły w ciążę, to zwyczajnie nie wierzyłam. Myślałam, że te sukcesy są sporadyczne i celowo o nich opowiada, by nakłonić inne dziewczyny do konsultacji u niej. Ale kurde, to chyba działa naprawdę! Akurat u mnie najwięcej zmienił jeden webinar, ten dotyczący relacji z innymi osobami. Zdiagnozowałam swoje relacje, wiedziałam, co powinnam zmienić, ale nie wiedziałam, w jaki sposób to zrobić, dlatego jeszcze tego samego dnia zamówiłam kurs.  Co dziwne, tego samego dnia dostałam plamien (pierwszy raz w życiu), a dwa dni później (przedwcześnie) rozpoczęłam nowy szczęśliwy cykl. ~ Ania

Do Agnieszki trafiliśmy, kiedy lekarze nie dawali nam szans na dziecko. Byliśmy juz zmęczeni chodzeniem do specjalistow, dla których byliśmy tylko kolejnym nazwiskiem w systemie. Agnieszka dokładnie przeanalizowała nasze badania i ustaliła plan działania. Efekt..po kilku miesiącach byłam w ciąży 🙂 polecam serdecznie współpracę z Agnieszka 🙂 ~ Basia

Jestem bardzo bardzo bardzo wdzięczna Pani Agnieszce za ogrom wiedzy, wsparcia i pokrzepienia. Kurs pomógł mi uporządkować swoje myśli, zrozumieć siebie, nie spinać się, wrzucić na luz i wreszcie odetchnąć pełną piersią, czego owocem był nasz syn! <3 Żałuję, że tak późno trafiłam na ten kurs. Taka wiedza powinna być przekazywana już wcześniej, na etapie szkoły, ponieważ bardzo poprawiłoby to zrozumienie dziewczyn samych siebie jako młode kobiety, zauważenie siebie jako wyjątkowe osoby, zrozumienie jak funkcjonują w cyklu miesięcznym, dlaczego tak się dzieje a nie inaczej. To są tak ważne rzeczy, a nikt do tej pory o nich nigdy nie wspominał. Myślę, że warto zatroszczyć się o swoją kobiecość 🙂  ~ Katarzyna

Polecam Agnieszkę i jej kurs z całego serca!!💕to takie miejsce w sieci które wspiera kobiety!otacza je opieką i troską!Kurs sprawił że uwierzyłam w siebie i swoją kobiecość po przerobieniu kursu-zapomniałam o bolesnych miesiączkach z którymi zmagałam się od lat!!uwierzyłam że mam realny wpływ na co dzieje się w moim życiu 😁Teraz żyje zgodnie z moim cyklem i słucham swojego ciała. Zmiany jakich doświadczyłam są bezcenne!💕Wsparcie jakie otrzymuje od Facebookowej grupy i nasze cotygodniowe spotkania dają kopa do działania 💪 !!!

Kurs Agnieszki ułatwia zrozumienie cyklu. Nie wierzyłam, że można przejść przez "te dni" bez tabletek przeciwbólowych, a jednak to możliwe☺ Nasza grupa na fb jest bardzo wspierająca i zawsze mogę liczyć na pomoc i ciepłe słowo. ~ Iga

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Z kursu może skorzystać każda kobiet, która:

Przygotowuje się do poczęcia

I szuka konkretnej wiedzy, która pomoże jej stworzyć optymalne warunki do poczęcia.

Długo stara się o poczęcie

I potrzebuje kompleksowego podejścia do swojego ciała oraz innego spojrzenia na swoją niepłodność, dzięki któremu w końcu doczeka się dziecka

Doświadczyła straty ciąży

I nie potrafi pogodzić się ze stratą swojego dziecka i podjąć kolejnych starań.

Nazywam się Agnieszka Grobelna i pomagam kobietom stworzyć optymalne warunki do poczęcia oraz wspieram je na drodze do macierzyństwa.

Jestem fizjoterapeutką i coachem oraz prowadzę Centrum Wspierania Płodności

Moja droga do macierzyństwa była długa i trudna. Pierwsza ciąża była dla nas wielką radością. Pojawiła się szybko, a jej strata zaskoczyła nas wszystkich. Od lekarzy usłyszałam wtedy, że to się statystycznie zdarza. Kolejna ciąża była już przepełniona lękiem, że zaraz coś niedobrego się wydarzy. I tym razem się nie udało. Niestety, kolejna strata i kolejna rozpacz na długo nie pozwoliły mi stanąć na nogi. Czułam się bezsilna i samotna. Brakowało mi kogoś, kto mnie zrozumie, wesprze, doradzi, co jeszcze można zrobić.

W tym moim smutku, nigdy się nie poddałam i mimo kolejnych dwóch strat dążyłam uparcie do swojego największego marzenia, bycia mamą. Kiedy mając 39 lat urodziłam Marysię, byłam przeszczęśliwa i pełna energii do działania. To wtedy powstała we mnie myśl, że będę wspierać takie kobiety jak ja i pomagać im w drodze do macierzyństwa. Tak powstało Centrum Wspierania Płodności i grupa Nigdy się nie poddawaj dla kobiet, które długo starają się o dziecko. Jestem fizjoterapeutą i coachem. Stworzyłam program 90 dni do płodności w którym kompleksowo wspieram kobiety dotknięte niepłodnością. Pomagam im uwolnić się od stresu, prawidłowo się odżywiać i odzyskać wiarę do dalszych starań. Dzięki mojej pracy wiele par doczekało się dziecka, chociaż lekarze nie dawali im na to żadnych szans.

Dlaczego stworzyłam kurs online 28 DNI DO PŁODNOŚCI?

Podczas moich starań o dziecko najbardziej brakowało mi całościowego podejścia do mojego ciała i kompleksowego działania. Każdy specjalista patrzył na mnie przez pryzmat swojej specjalizacji a ja czułam się zagubiona w tych wszystkich dietach, suplementach i emocjach. Kiedy zaczęłam pracę z kobietami nad ich płodnością postanowiłam zaopiekować się nimi w każdej sferze: ciała, umysłu i duchowości. Szybko zaczęły pojawiać się spektakularne poczęcia a niemożliwe stawało się MOŻLIWE, co oznaczało, że właśnie takiego podejścia kobiety potrzebują.

Potem stworzyłam kurs online, aby każda kobieta bez względu na miejsce zamieszkania mogła skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia.

Widziałam już tyle CUDÓW...

Głęboko wierzę, że każda kobieta, która prawdziwie pragnie dziecka, doczeka się go, tak jak ja się doczekałam. Potrzebuje jedynie ciepła, zrozumienia i osoby - PRZEWODNICZKI po swoim kobiecym cyklu, która pomoże jej stworzyć najbardziej optymalne warunki do poczęcia.

~ Agnieszka

Przewodniczka po Twoim kobiecym cyklu.

28 DNI DO PŁODNOŚCI – czyli wszystko o kobiecym cyklu

Kurs został przygotowany na bazie kobiecego cyklu, ponieważ, to on stanowi podstawę naszej płodności. Przechodząc w kursie razem ze mną poszczególne jego etapy, zrozumiesz jego istotę i sens. Pozwoli Ci to przestać z nim walczyć i zaakceptować go na głębszym poziomie. Dzięki temu otworzysz się na swoją kobiecość i z większą lekkością będziesz mogła skupić się na zapraszaniu swojego dziecka na świat.

Zatrzymaj się na chwilę!!! Poczuj, te wszystkie emocje.

innym się udaje a mi nie
 moje ciało mnie zawodzi
 już chyba nie dam rady
 nie mam już siły i nadziei
wszystko wymyka się z pod mojej kontroli

Rozumiem te wszystkie Twoje emocje i pragnę zmiany dla Ciebie. Wiem, że możesz poczuć się lepiej. Musisz w to uwierzyć, że nie wszystko stracone. Kurs jest świetnym narzędziem do tego, aby zacząć pracować nad swoją płodnością. Wszystko zależy od Ciebie, jaką decyzję podejmiesz...

Co zyskasz dzięki kursowi?

Odzyskasz radość życia i chęć do dalszych starań

Co zyskasz dzięki kursowi? Odzyskasz radość życia i chęć do dalszych starań To bardzo ważne, żebyś nauczyła się dbać o siebie i sprawiać sobie drobne przyjemności, nawet w tak trudnej sytuacji, jak ta. Kobieta, która czuje się szczęśliwa, akceptuje siebie i swoją kobiecość o wiele szybciej zachodzi w ciążę.

Odzyskasz na nowo swoją relację z partnerem

Czujesz, że oddaliliście się od siebie. Wspólne rozmowy są coraz trudniejsze a zbliżenia mechaniczne i pozbawione namiętności. W kursie przygotowałam dla Was wspólne lekcje, które pomogą Wam odzyskać utraconą relację, bliskość i namiętność.

Stworzysz odpowiednie warunki do zajścia w ciążę

Na te warunki wpływa ogrom czynników - nie tylko styl życia, dieta, suplementacja i akceptacja całego cyklu. W kursie pokażę Ci, na co zwrócić uwagę, aby ułatwić Ci sprowadzenie Twojego maluszka na świat.

Świadomie kształtuj swoją płodność

Co może się stać, jeśli nie zadbasz świadomie o swoją płodność i zostaniesz z tym sama?

Kochana, być może myślisz, że ta cała wiedza nie jest Ci do końca potrzebna. Bo jakoś sobie do tej pory radziłaś bez niej. No i może dalej jakoś pójdzie. No właśnie! Czy na pewno chcesz, aby to wszystko odbywało się jakoś?

Psychologowie nieudane próby poczęcia porównują z emocjami jakie towarzyszą człowiekowi podczas straty bliskiej osoby. Z badań naukowych wynika, że kobieta po 2 latach nieudanych starań, jest bardzo narażona na depresję. Jak widzisz niepłodność, to choroba trudna, wymagająca od nas świadomego zadbania o siebie.

W moim gabinecie najczęściej pojawiają się kobiety, które właśnie myślały, że jakoś dadzą radę. Przychodzą, kiedy już są na skraju wyczerpania. Praca z nimi jest trudna i długa, bo muszę najpierw przywrócić im chęć do życia a dopiero później możemy się skupić na zapraszaniu ich dziecka na świat. To wydłuża starania i jest bardzo trudne.

Do tej pory zrobiłaś już tak wiele i nie przyniosło to dla Ciebie oczekiwanego rezultatu. Może więc warto zrobić, coś inaczej niż dotychczas, spojrzeć na swoją płodność z innej perspektywy, po to, żeby dostać inny, wymarzony rezultat.

Wiele kobiet pracując ze mną odzyskało siły do dalszych starań, wiele, naprawdę wiele doczekało się maleństwa. Dlatego, tak bardzo zależy mi, aby Ci pomóc. Żebyś i Ty mogła znaleźć się w tym gronie.

Ten kurs, to podstawowa wiedza dla każdej kobiety, która stara się o dziecko. Mam w sobie takie przekonanie, że gdybym ja miała taką wiedzę i takie wsparcie podczas moich starań, Marysia na pewno pojawiłaby się wcześniej... Nie zostawaj z tym sama... To nie przypadek, że znalazłaś się na tej stronie 🙂

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ

Podejdź świadomie do swojej płodności

Page Created with OptimizePress